Quantum Ai App – Opinie Ekspertów – Rejestracja 2022

Quantum AI to platforma inwestycyjna, która koncentruje się na obliczeniach kwantowych i oparta jest na sztucznej inteligencji. Oferuje kompleksowe i w pełni zautomatyzowane transakcje. Dzięki korzystaniu z najlepszego obecnie na rynku programu handlowego robot sam się uczy wyszukiwania i zawierania optymalnych transakcji. Dzięki programom kwantowym jest możliwość zarobienia bardzo dużych pieniędzy w bardzo krótkim czasie. W imieniu użytkowników podejmuje setki prawidłowych decyzji handlowych zaledwie w ciągu paru sekund. Quantum AI umożliwia handel akcjami, obsługuje rynek Forex oraz rynek kryptowalut, działa o każdej porze dnia i nocy w każdy dzień tygodnie niezależnie od stref czasowych.

Na podstawie bardzo skomplikowanych algorytmów handlowy bot wyszukuje najlepsze okazje do inwestycji i w sposób zautomatyzowany otwiera ustawione przez użytkownika pozycje. W pewnym sensie system zrewolucjonizował rynek handlowy, także kryptowalutowy i dał niemal każdemu do ręki narzędzie generowania bezpiecznego i pasywnego dochodu. Ostatnie tygodnie pokazują też wiele innych rozwiązań finansowych i coraz bardziej rozbudowane opcje dedykowane użytkownikom.

Quantum AI

Czym są automatyczne systemy handlowe – boty transakcyjne?

Automatyczny system handlu to oprogramowanie, którego określony z góry algorytm służy do handlu wieloma aktywami, także kryptowalutami (na przykład Bitcoin) i potrafi to zrobić w trakcie jednej transakcji. Większość stosowanych przez handlowców ręcznych technik handlowych zostało tu uwzględnionych i zautomatyzowanych. Trzeba pamiętać, że większość zautomatyzowanych systemów transakcyjnych koncentruje się tylko na handlu kryptowalutami, a wiele robotów jest tylko częściowo zautomatyzowanych, dlatego ich inwestorzy chcący skutecznie z nich korzystać muszą mieć już pewne doświadczenie w handlu. Zautomatyzowane roboty handlowe to doskonałe narzędzie handlowania różnymi klasami aktywów, jeśli chodzi o długoterminowe inwestowanie, to bardzo w tym roku polecane są metale szlachetne, a jeśli ktoś stawia na bardzo długi zwrot zysku z inwestycji powinien rozważyć inwestycje w złoto.

Z pomocą zaawansowanych algorytmów roboty systemów transakcyjnych skanują wszystkie możliwe źródła sieciowe, poszukując okazji transakcyjnych. W chwili, gdy wszystkie parametry, które ustawił użytkownik, się zgadzają robot podejmuje najbardziej korzystne dla użytkownika decyzję handlową. Trzeba zauważyć, że sztuczna inteligencja pozbawia świat handlu ludzkich emocji, które mogą zarówno pomagać w handlowaniu, jak i szkodzić; przeważnie jednak niestety emocje – co widać na giełdach stacjonarnych – biorą górę i często tworzy się tak zwany stadny pęd: na przykład wszyscy wykupują jakieś akcje albo wszyscy je wyprzedają, a to prowadzi do chwiejności i niestabilności na rynkach finansowych. To ryzyko częściowo wyeliminowane zostało przez brak ludzkich emocji u robotów handlowych.

Quantum AI – jak to działa?

Nie trzeba znać detali handlu – trzeba tylko umieć czytać i pisać oraz posiadać dostęp do Internetu z dowolnego urządzenia stacjonarnego lub mobilnego (laptop, tablet, smartfon, etc.).

Rejestracja – pierwszy krok

Aby zacząć używać Quantum AI i sprawdzić wszystkie możliwości, należy wypełnić formularz, który znajduje się na oficjalnej platformie. Podczas rejestracji potrzebne będzie podanie podstawowych danych personalnych, które są chronione na podstawie międzynarodowych umów: wpisujemy imię i nazwisko, adres email i numer telefonu. Nie są wymagane żadne informacje na temat karty kredytowej ani kont bankowych. Opiekun konta weryfikuje twoje dane zaraz po wypełnieniu formularza i przesłaniu go do systemu. Aby usprawnić cały proces, masz dostęp do realnego personelu, który przeprowadzi przez weryfikację i pomoże niezwłocznie rozpocząć naukę handlu na Quantum AI.

Drugi krok – konto demo

Popularność Quantum na rynku kryptowalut i ogólnie na rynku finansowym stale rośnie i coraz więcej spływa pozytywnych opinii od użytkowników. Oblicza się, że około 90% transakcji jest korzystnych dla użytkowników, należy jednak pamiętać, że nadal istnieje pewne ryzyko utraty środków, dlatego nie wolno inwestować nigdy wszystkich środków, które są przeznaczone na życie, a przede wszystkim na początku korzystać z konta wirtualnego, zwanego inaczej kontem demo. Pomaga to zrozumieć cały system i nauczyć się interfejsu użytkownika robota, pozwala poeksperymentować z różnymi sposobami handlu bez narażania się na utratę pieniędzy. Niektórzy użytkownicy chcą od razu przejść do rzeczywistego handlu, czego stanowczo odradzamy. Na koncie demo można poczuć również radość wygrywania, a nie ma tutaj negatywnych emocji związanych z możliwą stratą.

Depozyt – krok trzeci

Im więcej czasu spędzisz na platformie demo, tym bardziej przygotujesz się do rzeczywistych transakcji. Kiedy już opanowałeś podstawy rynku kryptowalut i funkcje platformy inwestycyjnej Quantum AI, możesz wpłacić wymagany depozyt w wysokości 250 $ jako zaliczkę na poczet przyszłych zysków z większych kwot, jakie będziesz wpłacać. Możesz jednak zawsze operować tylko tą wymaganą minimalną zaliczką, z której stratą musisz się jednak liczyć. Po wpłacie depozytu masz możliwość rozpoczęcia handlu – ta początkowa inwestycja może przynieść ci dodatkowe środki, których część powinieneś przenieść na konto bankowe. Tylko niewielki procent zainwestuj w kolejne transakcje, a tak zwiększasz prawdopodobieństwo uzyskiwania małych, ale pewnych dochodów. 

Konta rzeczywiste – co trzeba wiedzieć?

Kiedy dokonasz pierwszej wpłaty, możesz zacząć zarabiać handlując aktywami dostępnymi na platformie. Musisz wybrać jednego z traderów, a resztę zostaw sztucznej inteligencji. Posługujące się algorytmami kwantowymi roboty będą przeszukiwać rynek, poszukując nowych możliwości transakcyjnych w ciągu kilku sekund od momentu aktywacji.  Gdy tylko zlokalizują potencjalne korzyści, zaraz rozpoczną handel otwierając ustawione pozycje. Należy ustawić limity handlowe tak, żeby stale kontrolować kwotę, którą można ewentualnie stracić. 

W razie zysku i dodatniego zwrotu pamiętaj, aby pieniądze wycofać na konto – otrzymasz je w ciągu 24 godzin od przesłania formularza. Zainwestować ponownie należy tylko jakiś procent. Odrzuć pokusę inwestowania całej uzyskanej kwoty na kolejną transakcję, chociaż istnieje też możliwość uzyskania jeszcze wyższych dochodów. Żaden system automatycznego handlu nie daje jednak 100% gwarancji powodzenia w transakcji, a dzieje się tak dlatego, że rynki finansowe są bardzo niestabilne, zwłaszcza młode i wywodzące się z rynków kryptowalutowych, niepokój wzmaga też obecna sytuacja z pandemią, stąd należy zachować zdecydowaną czujność i zdrowy rozum, aby nie stracić wszystkich swoich oszczędności. Platforma zawiera zresztą odpowiednie ostrzeżenia i informacje, jak handlować bezpiecznie i skutecznie.

Quantum AI opinie

Quantum AI – oszczędza czas i nerwy

Funkcje, w jakie wyposażono system pozwalają zawierać w imieniu użytkownika całkiem automatyczne transakcje. Pozwala to oszczędzać czas i zajmować się innymi codziennymi czynnościami, podczas gdy robot handlowy przeszukuje sieć w poszukiwaniu najlepszych okazji i zawiera korzystne transakcje, z których możliwa jest pewna stopa zwrotu. Tradycyjny handel wymagał wiedzy, dokładności i poświęcenia mnóstwo czasu i energii i nie pozwalał zajmować się niczym innym. Handlowcy zajmowali się tylko handlem i nie zostawało im czasu na nic innego. Quantum AI rozwiązuje ten problem poprzez dostarczenie technologii najnowszych obliczeń na równaniach kwantowych. 

Jedynym ręcznym ustawieniem na platformie są niektóre parametry, dzięki którym możliwy jest handel z udziałem użytkownika albo bez niego, ale za pomocą ustawień dokonanych osobiście.

Quantum AI – system wypłat

Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są szybkie i nieskomplikowane. Wpłacać można na kilka możliwych sposobów, przede wszystkim oczywiście za pomocą karty kredytowej, nie jest wymagane jednak podanie jej parametrów. Natomiast wypłaty realizowane są po przesłaniu formularza z wnioskiem o wypłatę i zaraz po jego akceptacji środki finansowe powinny pojawić się na koncie bankowym w ciągu doby.

Jeżeli transakcja jest wygrana, zachęca się inwestorów do wycofania odzysku w bezpieczne miejsce. Dobrze jest nie reinwestować wszystkich pozyskanych środków finansowych. Nie powinno się ulegać emocjom, a do nich należy pokusa ulokowania całego zysku na kolejną inwestycję w nadziei osiągnięcia jeszcze większych zysków. Jest to tak zwany efekt kasyna, kiedy presja społeczna i emocje gracza sprawiają, że zamiast się wycofać po wygranej, inwestuje on całe swoje środki i najczęściej wtedy przegrywa. 

Ile to kosztuje?

Do roku 2016 platforma pobierała pewną kwotę za korzystanie z niej, lecz obecnie dołączenie do Quantum AI jest całkowicie darmowe. Jedyną opłatą jest prowizja w wysokości 2% za robota handlowego, która jest jednak pobierana w przypadku, kiedy dana transakcja okazała się wygrana. Nie trzeba więc już teraz przejmować się żadnymi ukrytymi opłatami i wysokimi kosztami, które nieraz trzeba było ponieść na innych konkurencyjnych platformach handlu automatycznego. 

quantum ai rejestracja

Quantum AI – skuteczność i bezpieczeństwo

Użytkownicy platform handlowych dążą do zminimalizowania ryzyka i jak największej rentowności. Bardzo wielu graczy stawia przede wszystkim nie tyle na zysk, co na bezpieczeństwo wpłaconych środków i danych osobowych. Quantum AI to gwarantuje w 100% – platforma bezpieczna zgodna z prawem handlowym i legalna w krajach Europy i Ameryki Północnej. Z czasem po przezwyciężeniu problemów rejestracyjnych będzie dostępna prawdopodobnie na wszystkich kontynentach. Quantum AI posługuje się najnowszymi technologiami zmniejszającymi ryzyko handlowe w najwyższym stopniu. Wykorzystuje w tym celu różnorodne narzędzia, znane na innych platformach, na przykład “stop loss” lub “take profit”. Sprawia to, że platforma jest nie tylko bezpieczna, jeśli chodzi o dane osobowe i wpłacone środki pieniężne, ale bardzo rentowna i przynosząca zysk dla większości graczy.

Słynie z najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno kont, jak i baz użytkowników: stosuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (tak zwane 2FA) oraz wojskowe metody ochrony danych użytkowników przed niepowołanymi osobami i nieautoryzowanym wejściem na konto. Szyfrowanie odbywa się za pomocą popularnych certyfikatów SSL, a specjalne zespoły informatyków regularnie testują platformę pod kątem bezpieczeństwa. Pozwala to szybko zidentyfikować i rozwiązać naprzód wszystkie możliwe problemy systemowe. Wszystkie te zabezpieczenia, które wprowadzono w QUANTUM AI są praktycznie nie do rozpracowania przez buszujących codziennie w wirtualnym świecie cyberprzestępców. 

W każdej chwili dostępny jest zespół konsultantów, z którymi można porozumieć się na kilka sposobów – między innymi za pomocą e-maila, telefonicznie albo za pomocą czatu. Wszystkie prawdziwe platformy treningowe umożliwiają kontakt z supportem, co nie występuje w przypadku platform fałszywych. Każdorazowo więc logując się na jakąkolwiek stronę typu tradingowego, zwróć uwagę na to, czy funkcjonuje tam po prostu zespół do spraw obsługi klienta (BOK). Im szybsza odpowiedź ze strony suportu, tym bardziej wiarygodna platforma, a zapytania i uwagi nie powinny pozostać bez odpowiedzi dłużej niż przez 24 godziny. W przypadku Quantum AI jest to o zazwyczaj kilkanaście minut. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *