IQ Option opinie i recenzja 2020

Recenzja IQ Option pomoże ci w zrozumieniu i ocenieniu wszystkich plusów na platformie. IQ Option zostało stworzone specjalnie dla tych, którzy lubią kontrolować swoje pieniądze i dzięki temu zarabiać. Pomysł stworzenia IQ Option należy do doświadczonych specjalistów komputerowych jak i  specjalistów rynku finansowego. Sami stworzyli platformę od samego początku do samego końca. Recenzja IQ Option została stworzona dla pokazania wszystkich plusów jakie platforma osiągnęła dzięki wiedzy oraz doświadczeniu swoich twórców. Istnienie takiego bezpiecznego i wygodnego instrumentu dla handlowania opcjami binarnymi stało się możliwe dzięki technologii i finansom jakie zostały dokładnie razem połączone dla komfortu każdego klienta. IQ Option ma filozofię pomagania swoim klientom zarobić pieniądze poprzez niskie lub brak limitacji i ta taktyka na pewno się opłaciła. Czytaj dalej a dowiesz się co mamy na myśli.

Instrumenty w IQ Option

Pierwszym punktem naszej recenzji IQ Option jest prawdopodobnie punkt jaki zawsze najbardziej męczy handlarzy. W zależności od dostępnych narzędzi, można zorganizować swoją pracę z opcjami, stworzyć własną strategię lub korzystać ze strategii do jakiej jesteś przyzwyczajony. Platforma handlowa IQ Option posiada, włącznie z innymi, poruszające średnie, japońskie świeczki, wskaźniki Alligator, RSI oraz Bollinger Bands. Ogólnie, IQ Option jest przepełnione nie tylko potrzebnymi narzędziami, ale również wskaźnikami na każdą strategię. Trzeba dodać, że ta platforma jest ich własną, co nie często się zdarza w danej branży, więc handlarz będzie pewnie musiał poświęcić trochę czasu zanim się przyzwyczai. Nie daj się jednak od nich odwieść – ona jest po prostu inna. Kolejnym plusem jest to, że minimalny depozyt oraz wypłata to $10, jedna z najniższych na świecie co sprawia, że broker jest dostępny dla absolutnie wszystkich. Bonusy IQ Option są nawet do 100%, więc w rzeczywistości każdy kto zdecyduje się na handel z IQ Option może liczyć na dobry początek. Więcej informacji o platformie handlowej i jak się zalogować można znaleźć w naszym artykule IQ Option Login oraz Platforma Handlowa.

Platforma handlowa IQ Option

Miejsce treningowe

Poza wszystkimi narzędziami profesjonalnymi oraz wspomnianymi możliwościami w naszej recenzji IQ Option, są specjalne programy dla początkujących. Dostępne jest wiele ebooków i tutoriali. Oznacza to, że każdy kto nie miał wcześniej styczności z handlem opcjami binarnymi może się czegoś o nich nauczyć. Mówiąc „czegoś” mamy na myśli wszystkie potrzebne informacje dla rozpoczęcia kariery handlarza. Z pomocą IQ Option możesz sam nauczyć się o opcjach binarnych, Strategiach handlowych IQ Opiton, rynku oraz jego analizach i wiele więcej. Jest to specjalna oferta od twórców, plus masz do dyspozycji konto demo, gdzie możesz wypróbować wszystko czego się nauczysz. Kiedy już sprawdzisz ich centrum edukacyjne, zobaczysz wiele strategii i tematów, które są czasami nawet podzielone. FAQ (często zadawane pytania) również odpowiedzą na większość twoich podstawowych pytań i zazwyczaj wiele możesz się nauczyć czytając wszystkie materiały oferowane przez brokera na ich stronie.

Dostępne aktywa

Warto wspomnieć w naszej recenzji, że platforma jest bardzo międzynarodowa. Każdy handlarz ma możliwość pracowania z udziałami takich firm jak Microsoft, Amazon, Google, Facebook, Nasdaq, Gazprom, Alibaba group, Societe Generale i wiele innych znanych firm. Platforma IQ Option pokrywa większość popularnych firm z różnych części świata, więc nie musisz tracić czasu szukając informacji na temat firmy – wszystko jest łatwo dostępne. Oznacza to również, że handlarze mają dostęp do znanych im firm, co sprawia, że wybierając je czują się bezpiecznie i pewnie. Dlatego jedną ważną rzeczą o Iq Option jest ich szeroki wybór dla każdego: wybór aktyw, narzędzi, instrumentów i również języków. Więcej na ten temat w następnym punkcie recenzji IQ Option.

Obsługa klienta

IQ option szybko rośnie, więc oczywistym jest że powinni zapewniać więcej języków niż podstawowy angielski. Handlarze maja więc do nich bezpośrednie numery we Włoszech, Hiszpanii oraz Anglii. Jest ich jednak o wiele więcej na platformie handlowej IQ Option lub pytając członków biura obsługi. Handlarze mogą otrzymać odpowiedzi w swoim języku, jeśli chcą. To sprawia, że handlarze mają jeszcze więcej możliwości. Możesz skontaktować się z obsługą klienta korzystając z formy na ich stronie, email, live czat lub nawet Skype i oczekiwać bardzo szczegółowych i pełnych wiedzy odpowiedzi na każdy twój problem. Pracownicy są dobrze trenowani i solidni, więc każdy potencjalny problem może być szybko rozwiązany i nie musisz długo czekać na odpowiedź. Ogólnie możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z systemu jak pracuje obsługa klienta, ponieważ wszystkie nasze problemy zostały rozwiązane z naszym zadowoleniem w dość krótkim czasie.

Bezpieczeństwo

lub nie chroniąc ich pieniędzy. Na szczęście możemy potwierdzić, że IQ Option jest całkowicie inny. Patrząc tylko na ich wiele otrzymanych nagród w ciągu ostatnich paru lat, możemy zauważyć jak poważną są oni firmą, i jeśli się nad tym zastanowić to nie istnieliby od 2013 roku, jeśli byliby oszustami.

Nie wierz nam jednak na słowo, skorzystaj z konta demo IQ Option, które udostępni ci wszystkie funkcje oferowane przez brokera całkowicie za darmo. Nawet jeśli posiadasz tylko ten rodzaj konta, obsługa klienta chętnie ci pomoże, więc możesz się przyzwyczaić do platformy dość szybko. Wypłaty są dość szybkie i bezpieczne więc nie ma powodu do zmartwień z IQ Option. Możesz o tym poczytać więcej w naszej recenzji IQ Option Wypłaty.

Oceny klientów

Po dość powolnym starcie, klienci zaczęli doceniać IQ Opiton i zaczęli otwierać z nimi konta. Sprawdziliśmy brokera całkowicie i rozumiemy dlaczego pozytywne komentarze sa wszędzie na Internecie. Niskie depozyty przyciągają wiele klientów, którzy dotychczas trzymali się z dala od opcji binarnych z powodu wysokich depozytów. Są teraz niesamowicie szczęśliwi z branży ponieważ w końcu mają szansę na branie udziału w tego typu handlu i zarobienie dodatkowych pieniędzy. IQ Option zrobiło naprawdę wiele, aby udowodnić ludziom, że są oni prawdziwym legalnym biznesem. Oczywiście istnieje pare negatywnych komentarzy, ale są zdecydowaną mniejszością. Niektóre z nich oczywiście pochodzą od ludzi, którzy przegrali pieniądze z powodu własnych błędów i podczas gdy inni próbują się kłócić i wytłumaczyć swoją opinię dlaczego IQ Option nie jest dobrym brokerem, nie możemy się z nimi zgodzić. Przetestowaliśmy brokera i wierzymy, że są niesamowicie dobrzy w tym co robią. IQ Option jest bezpiecznym i solidnym brokerem, który jest bardzo profesjonalnym odnośnie swoich klientów.

Wniosek

Na koniec możemy powiedzieć, że nie jest to przypadek, że ten broker jest polecany przez wielu klientów. Jeśli sprawdzisz inne różne strony internetowe na temat opcji binarnych, to znajdziesz IQ Option na czele prawie każdej listy. Oferują bezpieczne i solidne usługi z minimalnymi inwestycjami i depozytami w całej branży, co sprawia że handel opcjami binarnymi jest dostępny dla ogromnej ilości ludzi. Dzięki temu, szybko się rozrastają i nieustannie rozwijają na rynku. Handlarze sa bardzo zadowoleni z ich usług i kontynuują swoją współpracę z IQ Option z bardzo pozytywnymi komentarzami. Pomoc jest dobra, jest wiele sposobów na polepszenie swojej strategii poprzez naukę i platforma oferuje wiele możliwości gdyż została stworzona przez ekspertów handlowych. Nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, że IQ Option to dobry wybór na otwarcie konta z brokerem. Nie będziesz tego żałował.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *