ETH przekroczy 10 tysięcy dolarów?

W ostatnim tygodniu Ethereum (EHT) zyskiwało ok. 5% dziennie. Dziś przekracza poziom 2,9 tysiąca dolarów i wiele wskazuje, że do końca roku te wyniki będą wyłącznie poprawiane.

Patrząc nawet na podstawowe wskaźniki analizy technicznej można zauważyć, że ETH w tym miesiącu powinno przekroczyć wartość 3 tysiące dolarów. Jednocześnie analitycy w najnowszych prognozach wskazują, że do końca tego roku, ETH przekroczy granicę 10 tysięcy dolarów.

Ważne okazują się fundamenty wzrostu ETH. Już teraz widać, że udział Bitcoina maleje (już jest poniżej 50%). Jednocześnie udział Ethereum w rynku zbliża się do 15%. Niemniej istotna jest również sprzedaż tzw. NFT (niewymienialny token). Sprzedaż NFT na Ethereum gwałtownie rośnie i ostatnio przekroczyła 600 milionów dolarów w dzień.

ETH i sieć Ether staje się również niezbędna do funkcjonowania zdecentralizowanych finansów (popularniejszych w niekorzystnych warunkach tradycyjnych inwestycji). Co ważne, w sieci Ether znajdują się również tzw. stablecoiny (waluty o stałym kursie z walutami fiducjarnymi) o wartości 50 miliardów dolarów.

Sprawdź jak możesz zarobić i handlować Ethereum dzięki Pattern Trader i Profit Maximizer

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *